Víte, kdo je Laser Dave a znáte videorubriku “Can you laser it?”

Kategorie Lasery

Kdo pravidelně čte náš Megablog, jistě ví, že se vyplatí sledovat pravidelnou videorubriku našeho kolegy z TROTEC USA “Dejva” s názvem Can you laser it? V českém překladu by se jeho videopořad jmenoval nejspíš jednoduše: Jde to popsat laserem? My se jeho nápady a triky inspirujeme docela často a zkoušíme a v článcích píšeme o různých laserových “vychytávkách”, na které přišel.  Jeho youtube videa vám můžeme vřele doporučit. 

Laser Dave – celým jménem David Stevens –  se stal v naší laserové komunitě populární, protože na laserech TROTEC pravidelně zkouší gravírovat do zajímavých či neobvyklých materiálů nebo vymýšlí zjednodušení a cenné tipy či triky, o které se rád dělí s diváky a kolegy z oboru. Dave pracuje jako manažer technického rozvoje pro firmu TROTEC v Phoenixu, Arizoně. Můžete sledovat i jeho profil na linked in zde nebo na instagramu.

Celý playlist se všemi dosavadními videonávody z rubriky “Can you laser it” najdete na youtubu zde. Prezentace a videa s Laserem Davem, můžete volně sdílet a využívat pro vlastní marketing i inspiraci. Třeba objevíte něco, co vás překvapí nebo o čem jste nevěděli. Nebo vám jeho videa pomohou vyřešit otázku či problém, na který jste narazili.

U videí si můžete vždy zapnout anglické nebo české nebo slovenské titulky (automatický překlad Google – není dokonalý, ale k pochopení stačí). Podrobný návod, jak automatický překlad zapnout, je například zde. 


xxx

Zaujala vás tato problematika? Potřebujete radu? Chcete si laser u Megaflexu pronajmout nebo koupit? Navštivte náš web http://www.megaflex.cz/lasery

V případě zájmu o další informace nebo o laser, nás kontaktujte na e-mailu laser@megaflex.cz nebo volejte Lukáše Nováka na tel. 725 574 817 či Jiřího Duška na tel. čísle: 724 102 490.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny