Orientační systém TRILINE v novém Centru duševní rehabilitace v Berouně

V Berouně za přítomnosti předsedy vlády ČR Petra Fialy a ministra zdravotnictví Vlastimila Válka 20. června slavnostně otevřelo nové psychiatrické a psychoterapeutické zařízení, které má být unikátem nejen v Česku, ale i v celé střední Evropě: Centrum duševní rehabilitace Beroun. A protože se jedná o komplex navržený v nejmodernějším stylu, nesmí chybět ani to nejlepší orientační značení – TRILINE.

Jedinečné pracoviště, součást Rehabilitační nemocnice Beroun, má ambici změnit stávající standardy psychiatrické péče a stát se příkladem nejen v České republice, ale i v Evropě, poskytující péči na evropské úrovni.

V době, kdy se ve společnosti zvyšuje počet pacientů trpících duševními onemocněními a psychickými obtížemi, chce Centrum duševní rehabilitace nabídnout komplexní spektrum psychiatrické péče s účastí renomovaných odborníků českého psychiatrického oboru. Pětipatrová budova s celkovou plochou 25 tisíc metrů čtverečních je propletena moderními technologiemi a vybavením, které funkčně i dispozičně splňuje náročné požadavky na úroveň současného lékařství.

Jsme rádi, že právě Orientační systém TRILINE,  který naše firma Megaflex dodává, bude pomáhat zaměstnancům, návštěvníkům i pacientům při orientaci mezi jednotlivými ordinacemi a pracovišti.

XXXX

Orientační systémy TRILINE se perfektně hodí právě do zdravotních zařízení, nemocnic, středisek i poliklinik, zkrátka všude tam, kde je spousta dveří a místností, které je potřeba označit, aby se návštěvníci dobře orientovali.

TRILINE zdobí exteriéry i interiéry

V Megaflexu nabízíme orientační cedulky, výstrčky (označení ordinací, WC, nouzového východu), nástěnná značení, větší orientační tabule, závěsná značení, totemy, pylony i pro nemocnice velmi vhodná zásuvná víceřádková značení, kde lze jednoduše měnit například jména lékařů i sester podle služeb.

Není problém dodat i speciální značení pro zrakově postižené v brailově písmu.

Nebojte se značení TRILINE nabízet i dalším zdravotním zařízením, rádi vám v Megaflexu pomůžeme s výrobou zakázky.

Orientační systémy TRILINE se skvěle hodí do interiéru i exteriéru.

Podívejte se pro inspiraci do galerie hotových realizací

Pokud vás orientační systémy TRILINE zaujaly a chtete se dozvědět víc, můžete se vypravit do našeho e-shopu a prohlédnout si kompletní sortiment TRILINE.

Přečtěte si také:

TRILINE: Jak získat zakázku na výrobu orientačního značení?

Cedulky s Braillovým písmem? Není problém, umíme dodat a vy prodat.

TRILINE patří do nemocnic, už je například i ve Vinohradské nemocnici

TRILINE: ideální značení také pro nákupní a obchodní centra

TRILINE v nemocnicích: V Praze Na Bulovce

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte, ale zaujaly vás? Kontaktujte nás e-mailem nebo na tel: 284 829 696

Rádi vám také zašleme katalog nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny