Dobrá zpráva: Chystáme pro vás zlevnění dopravy zboží

Kategorie Razítka

Protože dlouhodobě nejsme spokojeni s cenovou politikou našeho dosavadního dopravce – firmy TOPTRANS, která v nedávné době opět zdražila, rozhodli jsme se po jednání s dalšími dopravci, zajistit pro vás lepší ceny dopravy pro Českou i Slovenskou republiku.

Víme, že současná situace je neúnosná a proto ji chceme vyřešit, co nejrychleji a nejlépe. Již jsme sjednali podmínky, vybrali nového dopravce a v těchto dnech probíhá implementace do našeho systému. Můžeme vám proto zaručit, že vás velmi brzy čeká příjemné snížení cen dopravného.  Hned, jak bude implementace služby dokončena, budeme vás informovat. Prozatím prosíme o ještě chvilku strpení a – jak již víte – nadále platí také možnost si i nadále pro zboží do Megaflexu posílat svého dopravce. 

děkujeme za přízeň a trpělivost

Váš Megaflexteam

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

2 komentáře k “Dobrá zpráva: Chystáme pro vás zlevnění dopravy zboží

 1. MARCELA FAJFROVÁ ze

  Dobrý den,
  to jsem moc ráda, že KONEČNĚ měníte dopravce, už jsme uvažovali o tom,
  že se vrátíme k razítkům konkurence a to jen a jen kvůli TOP TRANSu.
  Nejen, že jsou o 100% dražší než PPL, Geis, DPD ….., ale i s jejich službami
  jsme měli nejednou problémy. Díky za změnu 🙂

  • Tereza Boehmová ze

   Dobrý den, děkujeme za ohlas. Také jsme dlouhodobě nespokojeni, proto jsme se rozhodli situaci řešit. Děkujeme, že nám zachováváte přízeň. Budeme také rádi, pokud si najdete čas na vyplnění dotazníku spokojenosti, snažíme se naše služby neustále zlepšovat a bez zpětné vazby od vás to nejde. Moc děkujeme a zdravíme. Tereza Boehmová, Megaflex