Virtuální Megaparty 30 let: Niko Rustemeyer, TRODAT Area Manager

Moc milý dopis poslal také pan Niko Rustemeyer z firmy TRODAT, který má ve firmě na starosti náš evropský region. Děkujeme. 

Milý Miláne,

jménem Trodatu a všech, se kterými jste pracovali v posledních 3 desetiletích, bych chtěl ještě jednou poblahopřát k 30letému výročí. Je škoda, že se během dnešní oslavy nebudeme moci potkat osobně, ale doufám, že si s týmem Megaflexu užijete tento den na maximum a ohlédnete se za všemi hezkými vzpomínkami.

Asi před 30 lety se zrodila hvězda, která jasně září ve světě ražítek a laserů. Za Trodat přeji: Šťastné výročí a gratulace k tomuto velkému milníku!.

s pozdravem

Niko

Niko Rustemeyer
TRODAT Area Manager

 

——————————————————————————————————————–

Dear Milan,

on behalf of Trodat and everyone you have worked with over the past 3 decades, I would like to congratulate once more on the 30-year anniversary. As much of a pity as it is, not being able to extend congratulations in person during today’s celebration, we hope you and the Megaflex team will make the most out of this day and look back at all the memories from the years.

„Some 30 years ago, a star was born, shining brightly onto the world of stamps and lasers. On behalf of Trodat: Happy Anniversary and Congratulations on this great Milestone!“.

Best regards

Niko

Niko Rustemeyer
Area Manager Nordics & Eastern Europe

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny