LazerBlak – Deskové gravírovací materiály

LazerBlak je novinka v nabídce deskových materiálů ROWMARK pro laserové gravírování. Jde o hliníkové desky o tloušťce 0,635 mm, vhodné pro laserový popis. LazerBlak je mimořádně vhodný pro gravuru rastrových obrázků ve vysokém rozlišení, tedy například pro fotografie nebo tam, kde je vyžadován vysoký kontrast značení i odolnost materiálu. Při správném nastavení laseru je výsledkem popisu desek LazerBlak dokonalá kontrastní černá barva, hladká na dotek.

Pro popis jsou vhodné CO2 lasery, ideálně lasery s vysokou přesností práce, jako například TROTEC. O výhodách použití vláknových laserů pro popis LazerBlaku se zmíníme příště.

Optimálních výsledků popisu samozřejmě dosáhnete pouze vhodnou kombinací nastavení výkonu a rychlosti laseru. Budete-li mít problém s nastavením laseru TROTEC, kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Výsledkem popisu je konzistentní změna barvy povrchu na sytou černou, bez odstranění vrstvy materiálu.
LazerBlak je vynikající, ale přesto ekonomickou variantou pro značení na hliníkové desce. Desky LazerBlak s matovým povrchem jsou vhodné zejména do interiéru. Lze je ohýbat, mechanicky řezat, stříhat, vrtat i lepit.

Na skladě máme:

  •  LAZERBLAK stříbrná/černá, 610 x 305 x 0,635 mm
  •  LAZERBLAK zlatá/černá, 610 x 305 x 0,635 mm

 

Megaflex nabízí široký sortiment materiálů ROWMARK, špičkové kvality za rozumné ceny. S tím souvisí i profesionální a přátelský servis, který začíná jedinečným systémem vyhledávání potřebného materiálu na webu, pokračuje vyspělým know-how našich techniků a končí pomocí klientům bezplatným dělením objednaných desek.
Vyzkoušejte si naše on-line vyhledávání na www.rowmark.cz (pod odkazem „brýle“).

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny