Máme pro vás nové verze softwaru k laserům TROTEC

Jako obvykle pro vás máme novinky ohledně vylepšení softwaru k laserům, které si u Megaflexu kupujete nebo pronajímáte. Trotec nyní uvolnil nové verze softwaru pro lasery Speedy – JobControl 11.4.3 a pro lasery Rayjet – RayjetManager 11.4.3.

Mezi hlavní změny patří oprava starších drobných nedokonalostí, podpora nových funkcí pro stroje řady Q a pro velkoformátové lasery řady SP. Dále opravy a vylepšení firmwaru pro lasery.

Důležitá upozornění:

Upgrade na verzi 11 je určen pro uživatele s JobControlem verze 10 a 9. Upgrade je zpoplatněn dle ceníku – cena je 14 300 Kč bez DPH. Verze 11 pracuje s operačním systémem Windows 10. Pro uživatele z verzí 11 je upgrade zdarma. Pokud používáte verzi JobControl 9, tak doporučujeme pořízení nového PC, jelikož verze 11 je mnohem náročnější na hardwarové požadavky a při aktualizaci na původním PC by se práce se softwarem výrazně zpomalila.

Upgrade RayjetManageru je pro zákazníky, kteří ho již mají nainstalovaný zdarma. Pro uživatele, kteří mají ještě MiniManager a chtěli by upgradovat, tak cena upgradu je 4600 Kč bez DPH.

—————————————————————————————————————–

Chcete si laser pronajmout nebo koupit, zajímá vás tato problematika? Navštivte náš web http://www.megaflex.cz/lasery

V případě zájmu o další informace nebo o laser, nás kontaktujte na e-mailu laser@megaflex.cz nebo volejte pana Lukáše Nováka na tel. 725 574 817 či pana Jiřího Duška na tel. čísle: 724 102 490

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny