Oslovte developery: Triline v novostavbě na Bílé Hoře

Firma Genius Loci Developer staví 36 bytů ve velmi pěkné a dobře dostupné lokalitě na Bílé hoře. Ucelený Orientační systém TRILINE bude zdobit chodby i nejbližší okolí domu a usnadňovat návštěvám i obyvatelům orientaci v objektu. Zkuste oslovit také vy české a slovenské developery, nabídněte jim značení TRILINE pro nové domy. Jsou zde netušené možnosti!

Právě novostavby jsou pro umístění orientačních systémů ideální. Není potřeba demontovat a nahrazovat starý, zašlý systém, ale můžete navrhnout a dodat zcela nové komplexní řešení pro celý objekt i jeho okolí.

Kde je výtah? Parkoviště?

V každé nové stavbě je potřeba označit spoustu míst. Kde je který byt? Kde bydlí správce? Kde se nacházejí garáže nebo výtah? Kde je požární schodiště? Hydrant? Herna? Veřejné WC? Společné prostory? Tímto směrem by TRILINE v objektech měl „ukazovat“ a usnadňovat orientaci.

Výstrčka Design, oboustranná koncovka Design

Výstrčka Design, oboustranná koncovka Design

V novostavbách – zejména v přízemí – také často sídlí firmy, možná i kosmetický salón, soukromá lékařská ambulance, obchod… Ti všichni potřebují vaši akutní pomoc s označením provozoven. Ať se bude jednat o tabulky umístěné uvnitř objektu a nebo různé směrovky a tabule většího rozsahu – velmi vhodný a populární je TRILINE EXTERIOR i všechny možnosti značení chodeb a kanceláří (cedulky na dveře nebo zdi, klip na vkládaný papír, jmenovky…)

Kombinace sloupů průměr 90 mm a box-profilů s lepenou grafikou z řezané fólie. Orientační systém Triline Exterior, v provedení stříbrný elox.

Kombinace sloupů průměr 90 mm a box-profilů s lepenou grafikou z řezané fólie. Orientační systém Triline Exterior, v provedení stříbrný elox.

Nezapomeňte také na velmi efektní polotovary PylonySvítící výstrčky, které se hodí téměř všude a jsou skvělou reklamou i upoutávkou.

Velmi praktické a dobře viditelné značení Triline, zde řada Pylon Light

Velmi praktické a dobře viditelné značení Triline, zde řada Pylon Light

Stačí jen zvednout telefon a pustit se do toho. Se vším vám ochotně poradíme.
Inspirovat se můžete také v naší Galerii hotových realizací.
V případě vybavování veřejných budov vám umíme pomoci i s označením pro nevidomé – podrobnosti v tomto článku.

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Rádi byste je také prodávali a stali se našimi partnery na tomto poli? Napište nebo zavolejte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške

Telefon: +420/284 829 696, e-mail:  tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme tištěnou verzi katalogu nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny