Realizace TRILINE: Slovenská nemocnice

V minulých dílech jsme vám ukázali, jak je možné označit si vlastní firmu a také pěkné využití řady Design, černého eloxu. Dnes si můžete prohlédnout, jak TRILINE zdobí jednu slovenskou nemocnici.

Nemocnice a další veřejné budovy jsou ideální místem, kde můžete nabídnout své služby a vybavit je orientačními systémy. Nejlepší je nabídnout komplexní ucelenou designovou řadu Design a Alliance nebo Hi Tech. Volit můžete také z celé řady výstrček, distančních úchytek, nástěnného značení, totemů, pylonů, závěsného značení… Komplexní přehled produktů Triline můžete najít například ZDE nebo v katalogu produktů ZDE

Pro jednoduché značení, které je dobře viditelné například v chodbách se hodí výstrčky, které se pomocí plastové nebo kovové základny namontují kolmo na stěnu.

Na fotografiích vidíte právě tyto výstrčky, dále nástěnná nebo závěsná značení řady Design. U veliké informační tabule jsou použity boční profily Classic u ostatních značení jsou použity plastové bočnice. Tenké plastové bočnice pocházejí z řady Alliance (nástěnná značení) a vidíte i oboustranné plastové koncovky řady Design (výstrčka, závěsné značení).

Víceřádkové značení je pro nemocniční chodby jako dělané, neboť je snadno kombinovatelné a flexibilní. Část může být tvořena deskovým materiálem, část může mít zásuvné profily, které lze měnit.

 

 

 

 

V dalších ukázkách Realizací jsme vám již představili::

Zásuvné značení s Brailleovým písmem

Černý elox

Triline v Megaflexu: ani kovářova kobyla už nechodí bosa

Vkusně a prakticky označené Vinařství

Nemocnice Hořovice

 

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte, ale zaujaly vás?
Kontaktujte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške.

Telefon: +420 / 284 829 696, e-mail:  tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme katalog nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE

 

 

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny