Triline hotové výrobky díl 8: Výstavní display HiTech A4 x1300mm

Představme si další z řady hotových výrobků z nabídky orientačnich systémů TRILINE, určených k přímému prodeji: Výstavní display HiTEch, který se hodí pro mnoho různých účelů a příležitostí. Využijete jej v reklamě, na veletrzích, kongresech, výstavách nebo pro lepší orientaci v prostoru. 

Výstavní display HiTech A4 x1300mm je samostatný stojan určený pro vložení jedné nebo více grafik A4. Má široké pole využití v mnoha oborech – hodí se pro přehledné umístění informací nebo jako místo pro reklamu. Vaši zákazníci jej budou jistě potřebovat na veletrhy a výstavy nebo popisy výstavních exponátů. Nebojte se jej nabízet.

U nás ve firmě totemy využíváme velmi hojně, bereme je s sebou na výstavy, jsou pevnou součástí našeho showroomu. Dobře vypadají, přitáhnou pozornost a jsou velmi praktickými nositeli informací. Zde několik ukázek.

 

Výrobek je určen k přímému prodeji bez grafiky a je složen z profilů HiTech o výšce 1300 mm. Má připravený zásuvný profil pro zasunutí jedné či více grafik o rozměru A4, které si zákazník vyrobí (nebo nechá vyrobit) a zasunutím umístí.

V našem katalogu můžete Výstavní display v designu HiTEch objednávat ZDE

V seriálu o hotových výrobcích jsme již psali:

Triline hotové výrobky díl 7: Praktické značení WC s piktogramy “Toalety”, “Muži”, “Ženy”
Triline hotové výrobky díl 6: TOTEM z profilů HI-Tech
Triline hotové výrobky díl 5: Hotové značení bez grafiky
Triline hotové výrobky díl 4: Výstrčky
Triline hotové výrobky díl 3: Klip na vkládaný papír
Triline hotové výrobky díl 2: nástěnné značení “Nekouřit”
Triline hotová značení: Praktická jmenovka na stůl

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Rádi byste je také prodávali a stali se našimi partnery na tomto poli? Napište nebo zavolejte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške

Telefon: +420/284 829 696, e-mail:  tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme tištěnou verzi katalogu nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny