Triline: ideální značení pro nákupní a obchodní centra

Brzy začne poslední vlna uvolňování a obchodní centra se opět začnou probouzet k životu. Mají ty, které máte poblíž, dobře vyřešenou orientaci uvnitř a venku budov? Nepotřebují lepší, modernější, designově hezčí orientační systém TRILINE?

Vyberte z našeho katalogu nejvhodnější variatnu:

Triline DeSign

Co takhle nabídnout značení promyšlené řady DeSign pro interiérové a exteriérové značení. Jednoduchý a střízlivý design navržený pro následující desetiletí. Do této řady jsou zcela integrovány též bočnice a další zajímavé prvky z řady Allian-ce, pro niž byl a vždy bude typický velmi současný, moderní vzhled.
Triline DeSign se tak stal úplným komplexem pro čisté, jed-noduché, ale velmi elegantní značení.

Hi-Tech

Nebo jste spíš fanoušky řady Hi-Tech. Triline® navrhl Hi-Tech, aluminiový modulární konvexní sys-tém, na základě mnoha let zkušeností s osvědčenou techno-logií Triline DeSign. Dokonalý návrh s jedinečným vypouklým tvarem profilů, udělal z Hi-Tech vysoce fl exibilní a modulární nástroj pro dy-namické orientační systémy.

Exterior

Potřebují obchodní centra také venkovní značení? Pro ně je tu Exterior: robustní, odolné a multifunkční exteriérové značení. Řada Exterior byla vytvořena zejména pro náročné venkovní, ale i interiérové kompozice. Tento flexibilní systém, samotný nebo ve spojení s jinými, například deskovými materiály, vytváří kreativní a odolné systémy značení.

Totem & Pylon

I totemy a pylony se v OC jistě budou hodit. Obě řady představují ideální součást rozsáhlých architektonických značení a nabízejí řešení i neobvykle kreativních požadavků zákazníka. Modulární a odolný systém poskytuje možnost kombinovat krabicové i ploché profily s libovolnými vloženými velkoplošnými deskovými panely

Polotovary & Hotové tabulky

Aby byla pro vás výroba, co nejsnazší: jsou tu již hotové tabulky a polotovary. Polotovary vám umožní stát se dodavateli orientačních systé-mů. Více než 1 200 standardních značení všech typů najdete na našem webu. Stačí jen doplnit grafi ku a instalovat u zá-kazníka.Hotové tabulky se základním bezpečnostním i orientačním značením v nekompromisní kvalitě DeSign a Hi-Tech ve dvou velikostech je moudré mít na skladě pro okamžitý prodej.

 

Vyspělý systém TRILINE s technicky i esteticky dokonalým designem, umožňuje nekonečné kombinace a variace jednotlivých prvků.

Celý systém TRILINE svou variabilitou dnes již přesahuje běžnou představu o orientačních systémech a nabízí i technicky dokonalá řešení.


Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE
 

Mohlo by vás také zaujmout:
Orientační systémy: Polotovary TRILINE

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Kontaktujte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške, tel: 602 253 225, tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme katalog TRILINE, nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny