Triline: jak a kde si vybrat úchytky Rowmark?

O TRILINE, tedy praktickém a velmi propracovaném orientačním systému, který je určen k elegantnímu znační budov a nabízí ukazatele směru či výstavní panely toho z našich článků víte hodně. Stal se součástí nabídky velkého počtu výrobců razítek a většiny gravérů, zejména těch, kteří již využívají pro práci laser. V nabídce máme nejen větší produkty, ale také šikovná drobná značení pomocí distančních úchytek systému ROWMARK.

Kompletní přehled distančních úchytek a možnost si ihned objednat, máte ZDE

K čemu se úchytky hodi?

Použití distančních úchytek je snadné, je možné s nimi pracovat i bez nákupu dalšího speciálního vybavení. Potřebujete jen vrtačku a základní nářadí, které jistě ve firmě každý najde. Stačí jen použít vhodný vrták v závislosti na podkladovém materiálu, jehož velikost snadno zjistíte podle velikosti hmoždinek, které jsou součástí každého balení.

Úchytky se hodí k označení používanému v jakýchkoliv prostorách – od běžných skladů (typ Dimensional), až po označení dveří velkých právnických firem, soukromých klinik (typ Metro). Je možné je kombinovat s gravírovacími materiály Rowmark, s akrylátem a dokonce i se sklem pro vytvoření skutečně luxusního značení. V této chvíli je dobré připomenout nový gravírovací materiál ColorHues (více Megazín Laser, strana 9), který je svým designem ideálním materiálem pro použití právě s distančními úchytkami. Nabízíme jej v tloušťce 3 a 6 mm. Ideálními způsoby pro aplikaci grafiky jsou laserová gravura, UV tisk nebo nalepená řezaná fólie. Samozřejmě, že je možné všechny tyto způsoby použití libovolně kombinovat.

Typy distančních úchytek:

Dimensional (TL DDM)

jsou ekonomičtější variantou kovových úchytek. Nabízíme je v povrchové úpravě černá, zlatá, lesklé stříbro a chrom. Rozměry: ∅ 12 mm x odstup od základní desky 16 mm, ∅ 16 mm x odstup od základní desky 20 mm, ∅ 20 mm x odstup od základní desky 25 mm. (Průměrem se rozumí velikost hlavičky upevňovacího šroubu.)

Metro (TL SPF)

patří mezi luxusní, dražší varianty vyrobené z ušlechtilé oceli. Standardní barvy: černá, zlatá, chrom. Rozměry: ∅ 15 mm x odstup od základní desky 18 mm, ∅ 25 mm x odstup od základní desky 20 mm.

Dvojitá úchytka Metro (TL DPF)

také zde se jedná o luxusní variantu z ušlechtilé oceli. Jsou k dostání v barvách: černá, zlatá, chrom. Označení „Dvojité“ doslova znamená, že je možné s rozestupem umístit dvě desky na sebe. Rozměry: ∅ 19 mm x prostřední odstup 15 mm x od základní desky 10 mm,  ∅ 25 mm x prostřední odstup 25 mm x od základní desky 10 mm.

Boční úchytka Dimensional (TL DEGM)

je vhodná pro kotvení libovolných desek do tloušťky 5 mm. Dodáváme v barevném provedení chrom. Lze ji například použít jako držák pro zrcadlo. Rozměr: ∅ 20 mm, stavitelná délka až 25 mm.

Vruty s krytem Metro (TL SCF)

jsou vruty s mosaznou podložkou a kovovou krytkou o průměru 12 mm. Standardní barvy jsou černá a chrom. Hodí se výborně pro technicky čisté kotvení tabulek na stěnu.
Součástí všech typů úchytek jsou i kotvicí vruty a hmoždinky, u vrutů s krytem jen hmoždinky. Balení vždy po čtyřech kusech, vruty po dvanácti kusech. Součástí balení úchytek Dimensional je i imbusový klíč k aretaci hlavičky – u boční úchytky slouží k nastavení požadované délky.
Rádi vám poradíme nejen s výběrem vhodných úchytek a postupem při výrobě i instalaci značení. Díky zkušenostem specialistů firmy ROWMARK vám dokážeme pomoci také s výběrem vhodných deskových materiálů a jejich elegantních a efektních kombinací.
Věci jsou nejprve složité, než se stanou jednoduchými. Doporučujeme proto vyzkoušet značení s distančními úchytkami nejprve na malé zakázce, která vám dodá zkušenost a potřebnou sebedůvěru!

Můžete navštívit náš katalog a ihned objednat

uchytky

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny