Zajímavé realizace: Triline Exterior v další nemocnici

Máme radost, když se s námi podělíte o úspěšně realizované zakázky TRILINE a zašlete nám fotografie, co se vám povedlo a kde se orientační systémy nově nacházejí. Děkujeme tentokrat panu Janu Proškovi za další zaslanou ukázku, kterou s radostí zveřeňujeme. Jedná se o příklad využití Triline Exterior v jedné nemocnici.

Nemocnice jsou místem, kde je Triline velkým pomocníkem. Slouží jako skvělý ukazatel pro orientaci v jednoduchých i složitějších areálech. Proto se nebojte nemocnice navštívit a nabídnout vedení, že budovy orientačními systémy vybavíte. Na mnoha místech je to skutečně potřeba – systémy mohou být zastaralé, rozbité nebo neaktuální. 

Zde v galerii vidíte venkovní značení z řady Exterior v jednosloupovém i klasickém dvousloupovém provedení. Nemocnice však lze vybavit i vevnitř a to od recepce až po orientační cedule na chodbách, označení toalet, nemocniční jídelny. Nebo můžete doporučit velmi elegantní zásuvném značení, které jednoduše umožňuje vysunutí jmenovky doktora a její rychlé nahrazení jmenovkou jinou. Posun se provádí do strany a hodí se přesně tam, kde funguje provoz na směny, ve kterém se osoby střídají. Více se dočtete v tomto článku.

 

 

Máte podobnou zakázku? U Megaflexu najdete vše potřebné pro její realizaci.

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte, ale zaujaly vás? Kontaktujte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáš Peške: tomas.peske@megaflex.cz tel: 602 253 225

Rádi vám také zašleme katalog TRILINE, nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny