Kulatá razítka se hodí všude, třeba i pro lektorku fitness

Nedávno jsem si v posilovně, kam chodím, všimla, jak lektorka fitness Katka Masopustová, která je známá především tím, že založila v Česku školu aktuálně populárního cvičení EFPE, dává na průkazky razítka jako potvrzení o docházce a plnění různých disciplín. Sbírání razítek – je velmi oblíbená činnost a je to segment trhu, kde razítka nevytlačují žádné elektronické podpisy a podobně.

Potěšilo mě, že tak pěkně razítkuje. Nyní nám právě od této lektorky na stole přistála velmi zajímavá zakázka. Krásná dvě kruhová razítka, o kterých jsme psali nedávno v článku Novinky a změny v sortimentu razítek pro rok 2015.

Jsme rádi, že se lektorka rozhodla využít značky TRODAT a doufáme, že bude spokojená. Ukázali jsme jí aplikaci www.razitko.cz – kde si může u vás – našich partnerů – razítka objednávat i klidně po jednom kusu.

Vždy se nám osvědčilo mluvit s potenciálními zákazníky a ukázat jim šikovné a chytré detaily a výhody našich značkových razítek. Odměnou je více zákazníků a objednávek pro nás i pro vás.

A jak zakázka dopadla? Posuďte sami:

 

 

O Kulatých razítkách a novinkách v tomto sortimentu jsme již psali, ale můžete si přečíst i zde:

Kulatá razítka jsou velmi oblíbená a neměli bychom zákazníkům zapomínat je nabízet jako první variantu. Mnohé “neznalce” z oboru totiž ještě i dnes překvapí, že kulaté razítko může být (a mělo by být) samobarvicí. Pryč jsou doby dřevěných upatlaných kulatých razítek a vylitého inkoustu v šuplíku. Samobarvicí kulaté razítko je jediná správná volba.

V článku Novinky a změny v sortimentu razítek pro rok 2015 jsme vás v krátkosti seznámili s kulatými razítky, která nahrazují starší model PRINTY 46040. Pojďme si nové modely představit důkladněji. Pokud si rádi prohlížíte tištěnou verzi, celou nabídku razítek s kruhovým otiskem najdete v novém katalogu na stranách 23 -24.

Nové kulaté modely, které nahrazují starší razítko 46040, jsou dva:

PRINTY 4638

printy 4638

 • Jedná se o kulaté razítko s průměrem kruhového otisku do 38 mm
 • Printy 4638 je plastové samobarvicí razítko
 • Otisk může mít dle volby polštářku černou, modrou, červenou, zelenou a fialovou.
 • Náhradní polštářek můžete objednávat pod číslem: 6/4638

PRINTY 4642

obrazek2

 • kulaté razítko se spodním ochranným krytem (spodním uzávěrem)
 • je také plastové (tím pádem lehké a příjemné pro manipulaci) a velikost otisku může mít až 42mm v průměru.
 • Možné barvy otisku jsou: černá, modrá, červená, zelená a fialová
 • Náhradní polštářek: 6/4642
 • Tento typ lze objednávat také v MCI verzi (libovolný vícebarevný otisk, například jako na následujícím obrázku)

  mci otisk

  Náhradní polštářky je možné objednávat ve všech možných barvách, dále i suchý polštářek, pod čísly: 6/4638 a 6/4642

Přehled dalších modelů kruhových razítek i kompletní nabídku razítek s kruhovým otiskem najdete v novém katalogu na stranách 23 -24 nebo na našem webu www.megaflex.cz v oddílu razítka – produkty (vlevo nahoře)

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny