Pozor, již tento víkend přecházíme na nové razitko.cz a vypínáme starou verzi!

Kategorie Razítka

Jak jsme váš již informovali v předchozích článcích, tento víkend (8.-9.11. 2014) dojde k přechodu na novou verzi aplikace razitko.cz. Mnozí z vás již nový systém intenzivně testují a dodávají nám podněty pro vylepšení. Děkujeme.

Jako uživatelé starší verze shopu razitko.cz jste před týdnem od Megaflexu dostali e-mail s důležitými informacemi o přechodu na novou verzi systému. Pokud jste ještě systém nezačali testovat, je nejvyšší čas. Přihlašte se již dnes! Bez vaší interakce nebude možné systém pro vaši firmu spustit. A stará verze se vypne.

Systém pro nás vyvinul pan Radek Mikuláš, mikulas@megaflex.cz, tel: 777 018 676 i na něj se můžete obracet s případnými dotazy a potížemi.

Zopakujme si, co je třeba udělat:

Vyzkoušejte si a hlavně upravte váš shop na míru a podle skutečnosti

Připravili jsme vám profil v novém systému na dočasné doméně, jejíž adresu naleznete v již zmíněném e-mailu, který vám přišel.
Po ostrém spuštění poběží web na stejné adrese jako dříve. Předběžný start vám poskytne dostatek času vše si správně nastavit a vyzkoušet.
Nový systém také umožní úplnou individualizaci celého vzhledu a jeho případné přizpůsobení vašemu webu.

Přihlašovací údaje zůstávají stejné jako u původního systému.

Věnujte prosím v příštích dnech trochu času prozkoumání a nastavení celého systému. Je možné, že přitom narazíte na drobné chyby nebo nejasnosti.

I Slunce má skvrny.

Přesto, že jsme se snažili najít a opravit všechny chybičky, jistě jich tam ještě několik bude. Budeme velmi rádi, když nám je hned sdělíte, ideálně emailem, a pomůžete tak nový systém rychle dostat do stavu dokonalosti.
PROSÍME, PIŠTE NÁM VŠECHNY POSTŘEHY A ODHALENÉ CHYBY NA EMAIL info@razitko.cz. Nezapomeňte také připojit snímek celé obrazovky s chybou a verzi prohlížeče, kterou používáte. Pomůžete nám tím udělat systém ještě lepším.

Prozkoumejte tedy systém dle instrukcí, které vám přijdou, zkontrolujte údaje, pobočky, adresy, mapy, ceníky a kontakty. Přizpůsobte si stránku vašim potřebám.
DOPORUČUJEME vám také vyzkoušet si registraci a objednávku jako zákazník a prozkoumat jak celý systém funguje i ze strany vašich budoucích klientů.

Ostrý start již o tomto víkendu

Starý systém bude potom vypnut!

Technicky nelze provozovat oba systémy, starý i nový současně. Váš profil v novém systému bude zapnut až poté, kdy od vás obdržíme oznámení o tom, že jste se změnami srozuměni. I po spuštění nového sytému si samozřejmě vaše individuální nastavení budete moci kdykoli dále upravovat podle vašeho přání nebo aktuální situace.

Systém samozřejmě zůstává pro partnery Megaflexu i nadále zcela zdarma. V článku Nové www.razitko.cz je tady! najdete na jednom místě informaci o všech novinkách systému.

Doufáme, že se vám nový systém bude líbit a těšíme s na vaše vlídné komentáře!

Váš Megaflex team

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny