Tužky s razítkem jdou před Vánoci na odbyt, nabízíte je také?

Kategorie Razítka

Jsme rádi, že řada z vás prodává před Vánoci také tužky s razítkem. Jsou to opravdu krásné dárky. Nezapomeňte je nabízet a klientům představit tento skvělý produkt. Vždy potěší a mají pod stromečkem úspěch.

Nadčasové, spolehlivé, dokonalé – kombinace psací potřeby vysoké kvality s plně funkčním samobarvicím razítkem nabízí široké použití. Goldring udělá radost použitím jedinečných materiálů, zajímavým mechanismem i luxusní úpravou povrchu.

Tužky Goldring se zabudovaným razítkem jsou jedním z těch produktů, které nikdy nezklamou a překvapí originalitou. Navíc jsou praktické. Dejte o nich opět zákazníkům vědět, budou rádi za skvělý tip.

Kombinace propisovací tužky nadčasového designu a razítka představuje ideální osobní dárek. Skvěle se hodí pro vaše zákazníky z oborů, kde si nemohou dovolit jen sedět u psacího stolu, kde “parkují” klasická razítka, protože jejich práce vyžaduje pohyb po budově či v terénu. Přesto potřebují mít razítko při sobě: úředníci, zaměstnanci nemocnic, poliklinik a ambulancí, lékaři, lékárníci nebo třeba zaměstnanci policie, ale i řidiči, kteří vozí zboží, dodavatelské firmy… Tento dárek udělá určitě radost každému – od studenta, přes podnikatele až po prarodiče.

 

 

 

Ještě jednou verze letáku přímo k tisku v pdf formátu

Přehled všech Goldring tužek, které nabízíme, včetně náhradních polštářků a dalšího příslušenství najdete ZDE nebo na straně 38 – 39. našeho katalogu v pdf

 

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny