Už také zákazníkům prodáváte kulaté razítko Micro Printy 9342?

Pozvolna se – asi stejně jako my v Megaflexu – vracíte k běžnému provozu ve vaší firmě. Přejeme vám, abyste nelehké období rychle překonali a krize vás dlouhodobě nezasáhla. I my se opět soustředíme na prodej razítek TRODAT, laserů, orientačních systémů a gravírovacích materiálů. Než přišla epidemie do Česka, představili jsme vám nový produkt: Micro Printy 9342.

Micro Printy 9342 je praktické mobilní kulaté razítko do kapsy. Hodí se do kapsy nebo do tašky všem úředníkům, notáře a ověřovače dokumentů – aby mohli být mobilní a efektivnější. Není nutné razítkovat jen v kanceláři. Kulaté razítko můžete od teď mít všude s sebou.

Micro Printy 9342  máme na skladě v modrém a černém provedení, takže jej můžete pohodlně objednávat v našem e-shopu, jak jste zvyklí.

Při vývoji Trodat Micro Printy 9342 šlo o jedno jednoduché pravidlo: navrhnout kompaktní, jednoduché a lehké razítko s vynikajícím otiskem, ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách.

Odvážný styl a funkčnost

Micro Printy má snadný mechanismus, vyrobený z vysoce kvalitních materiálů a perfektní kompaktní vzhled, takže je ideální volbou, pokud hledáte kulaté přenosné razítko.

 

 

.

.

Přednosti kulatého kapesního razítka Micro Printy 9342:

  • Jednoduché, lehké a neuvěřitelně malé
  • Již předinstalovaná „lepicí páska“ pro snadnější montáž textové desky
  • Navrženo pro standardní 2,3 mm laserovou gumu Trodat
  • Maximální velikost textové desky/otisku Ø 40 m
  • Skladem ve variantě černé s černým polštářkem a modré s modrým polštářkem

Můžete objednávat na následujících odkazech:
V ČERNÉM PROVEDENÍ
V MODRÉM PROVEDENÍ

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery firmy Megaflex. Pokud nejste výrobce nebo prodejce razítek, ale máte zájem o produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře

 

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny