Laserová akademie: základy laserového řezání

Řezání laserovým paprskem se zařízeními Trotec překonává konvenční řezací systémy pokud jde o rychlost, výkonnost a produktivitu. V současné době může být řezání laserem mnohem jednodušší a rychlejší než kdykoliv předtím a je používáno v celé řadě aplikací a průmyslových odvětvích. Jaké lasery si můžete u firmy Megaflex koupit se dozvíte našem specializovaném webu megaflex/lasery.

Jako jeden z předních světových výrobců laserových systémů, Trotec nabízí inovativní laserové řezací stroje pro různé aplikace, jako je řezání akrylátu, skla nebo laserové řezání architektonických modelů, fólií a filmů, nápisů, papíru, hraček, dřeva a mnoho dalších. Laserové stroje Trotec najdou uplatnění ve všech průmyslových odvětvích a aplikacích, kde je požadováno čisté, rychlé a vysoce kvalitní řezání laserem.

Laserová zařízení jsou flexibilní

Laserové řezací stroje Trotec lze velmi snadno přizpůsobit požadavkům různých aplikací. Laserovým paprskem lze řezat jednotlivé výrobky stejně snadno a ekonomicky jako sériovou výrobu; malé předměty jsou stejně vhodné pro laserové řezání jako ty velké.

Maximální přesnost

Laserová řezací zařízení jsou vybavena integrovanou kamerou, která detekuje registrační značky a automaticky řídí polohu laseru s maximální přesností, i když je předloha pootočená, zvětšená, zmenšená či jinak zkreslená.

Bezpečné

Při laserovém řezání není nutné materiál vyrovnávat nebo připevňovat. Uživatel se nikdy nedostane do kontaktu s pohyblivými částmi stroje. Stručně řečeno: řezací stroje Trotec  jsou stejně bezpečné jako CD přehrávač nebo mikrovlnná trouba. Je samozřejmé, že splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Ostré hrany

Laserová řezací zařízení dosahují dokonale ostrých a čistých hran bez jakýchkoli otřepů jako při mechanickém dělení. Při řezání akrylátu jsou hrany hladké a lesklé jako při leštění plamenem.

Ziskovost laserového řezání

Laserové stroje od Trotecu jsou synonymem pro maximální kvalitu, spolehlivost, výkon a rychlost. Kromě toho, řezání laserem je velmi ziskové. Laserové řezací stroje se neopotřebují, investice má rychlou návratnost a ziskovost firmy se zvýší.

Laserová řezací zařízení Trotec a materiály

Trotec vám nabízí širokou škálu laserů s pohyblivou hlavou pro řezání různých typů materiálů. Materiály vhodné pro gravírování najdete také v naší nabídce. Jsme certifikovaným partnerem a distributorem firmy Rowmark. Právě firma Rowmark vyrábí deskové materiály pro gravírování v nejlepší škále a kvalitě.

Instalace a servis

Zkušený tým techniků společnosti Megaflex zajišťuje instalace, záruční i pozáruční opravy, údržbu a modernizace laserových gravírovacích, řezacích zařízení a průmyslových laserů. Dlouholeté zkušenosti, školení u výrobce a vzájemné předávání zkušeností, jsou zárukou 100% kvality poskytovaných služeb.

Samozřejmou součástí našich služeb je:

  • technická podpora po telefonu nebo přes email
  • vzdálená správa laseru pomocí propojení počítačů přes internet
  • zahájení případných oprav do 24 hodin od nahlášení

Koupě nebo pronájem?

Malým a středním firmám nabízíme u nás v Megaflexu vedle nákupu již několik let i PRONÁJEM LASEROVÉ GRAVÍRKY. Je to jednoduchý, bezstarostný a levný způsob, jak získat špičkový laser, vhodný například pro výrobu razítek, digitální výseky, gravírování i popis štítků, gravírování a řezání dřeva, řezání deskových materiálů či popis reklamních předmětů. Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si na třeba měsíčním pronájmu, jestli se vám laser vyplatí, jestli funguje tak, jak jste čekali a pak se teprve rozhodněte pro dlouhodobý nájem nebo koupi.

Kontaktujte nás!

Chcete si laser pronajmout nebo koupit, zajímá vás tato problematika? Navštivte náš web http://www.megaflex.cz/lasery

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-–-

V případě zájmu o další informace nebo o laser, kontaktujte nás na e-mailu laser@megaflex.cz nebo volejte pana Lukáše Nováka na tel. 725 574 817 či pana Jiřího Duška na tel. čísle: 724 102 490

 

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny