Zajímavé aplikace laserů: Digitální 3D modely, prototypy, průmyslový design

Dodáváme řezací lasery například pro Fablab (laboratoř pro kutily, začínající firmy i vysokoškoláky), ale také pro různé školy a univerzity. Umělecké a designové projekty, jejichž myšlenka se může zdát neuskutečnitelná, jsou nyní klidně možné – s naší laserovou technologií. Potřebujete laser, obraťte se na nás

Laserové stroje Trotec umožňují inspirující aplikaceVe Fablab a vzdělávání se používají laserové stroje – nejvíce pro modelářství, výrobu prototypů, průmyslový design a realizaci vlastních nápadů.

.

Rozmanité projekty pomocí široké škály materiálů

Materiály použité pro výrobu různých prototypů se můžou značně lišit, ale mezi nejčastěji používané patří akrylátNicméně lze použít i papír, kartondřevoMDF, textil, syntetické materiály, plasty, polystyren, filmy a fólie, a dalšíVšechny je možné perfektně zpracovat na řezacích laserech Trotec.

Lasery jsou flexibilní nástroj vhodný pro práci s prototypy a experimentálním nastavením. Při použití grafických programůnapříklad CADvaše kresby a návrhy budou zaslány přímo do laserukterý umožňuje, aby vaše nápady byly okamžitě rozpoznány a testovány.

Můžete vybírat z následujících doporučených laserů:

hshsh

 

dopo2

 

 

 

 

Také si můžete přečíst článek Pět důvodů proč koupit laser právě u Megaflexu

Laser Speedy 300 od Megaflexu hvězdou nové laboratoře FabLab v Brně

Zajímá vás cena? Kontaktujte Jiřího Duška na 724 102 490. 

Výrobce a distributor:
Megaflex spol. s r.o.
Osiková 3
130 00 Praha 3, 
http://www.megaflex.cz/lasery

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny