Setkání partnerů v Německu: Megaflex autorizovaným distributorem Rowmark

Jsme velmi rádi, že firma Megaflex na mezinárodním setkání partnerů firmy Rowmark konaném v Německu v rámci veletrhu FESPA Global Print Expo (14-17.5 2019) obdržela osvědčení autorizovaného dodavatele. Rowmark vyrábí deskové materiály pro gravírování, které najdete již řadu let v naší nabídce.

 

Značka Rowmark je symbolem špičkových deskových materiálů pro gravírování. Široká paleta aplikací a speciálních požadavků dnes vyžaduje podobně širokou nabídku materiálů, jejich barev, úprav povrchů, speciálních odolností, tlouštěk, způsobů vhodného zpracování.

Potřebujete fólii pro laserový popis? Nebo naopak hledáte nosnou kvalitní vrstvenou desku pro velkoformátový orientační systém? To všechno u nás najdete. Stejně jako nové barevné dřevěné desky ColorShop Woods.

Dodáváme i klasické materiály pro mechanickou gravuru, počínaje mosaznými deskami, přes anodizovaný hliník až po plastové desky s vrchní fólií odolávající povětrnostním vlivům. Současný trend zpracování desek laserem však klade důraz jinam. Největší částí našeho sortimentu jsou proto desky a fólie, které lze popisovat, gravírovat a řezat lasery na bázi CO2. Pro snadnou orientaci v sortimentu desek můžete využít náš web, který vám umožní vyhledat vhodný materiál za několik vteřin. Na následujících dvou stranách najdete přehled nejoblíbenějších materiálů. Neváhejte nás ale kontaktovat i pokud potřebujete jiný, nebo zcela speciální materiál. Deskové materiály dodáváme i formátované.

 

O jednotlivých materiálech si můžete přečíst v následujích článcích:

Oblíbené materiály z naší nabídky: X ALUMAMARK
Oblíbené materiály z naší nabídky: X TEXTURE
Oblíbené materiály z naší nabídky: X FLEXICOLOR
Oblíbené materiály z naší nabídky: X LASERMAX
Oblíbené materiály z naší nabídky: X MATTES
Oblíbené materiály z naší nabídky: X LASERLIGHT
Oblíbené materiály z naší nabídky: X LASERMAG
Oblíbené materiály z naší nabídky: X METALGRAPH
Oblíbené materiály z naší nabídky: X STD METAL
Oblíbené materiály z naší nabídky: X ALU
Oblíbené materiály z naší nabídky: X LASERBLAK
Oblíbené materiály z naší nabídky: X MARK REVERSE
Oblíbené materiály z naší nabídky: X TROMETAL
Oblíbené materiály z naší nabídky: X ULTRA-MATTES
Oblíbené materiály z naší nabídky: X MOSAZ

Pro snadnou orientaci v sortimentu materiálů můžete využít náš web, který vám umožní vyhledat vhodný materiál za několik vteřin.
Nebo se podívejte do katalogu v pdf verzi (str. 21-23)

Prosím, zkontrolujte si, že pro kontakt s firmou Megaflex používáte správné telefonní číslo, modernizovali jsme ústřednu a nyní postačí zcela jediné a spolehlivé: 284 829 696

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny