Využití deskového materiálu Rowmark k označení pater

Kategorie Materiály

Megaflex dodává kromě univerzálních orientačních systémů TRILINE, které jsou k označování budov a jejich okolí přímo uzpůsobeny, také desky Rowmark, které jako alternativní řešení v bytovém domě na Bílé Hoře využil developer k označení čísel dveří 36ti bytů a nově také pater. V galerii vidíte, jak se to povedlo.

Před časem jsme vám v článku s názvem Oslovte developery radili, abyste – jako tip na rozšíření působnosti a zvýšení vašeho zisku – zkusili oslovit developery a stavební firmy, které mohou orientační systémy, ale i Rowmark snadno využít a objednat u vás.

Proč Rowmark?

Vysoce kvalitní vrstvené deskové materiály určené pro použití v exteriéru i interiéru nám dodává nadnárodní společnost ROWMARK s dvacetiletou tradicí v laserovém gravírování. Desky Rowmark jsou špičkovými deskovými materiály pro laserové i mechanické gravírování.

Najdete u nás širokou paletu desek pro exteriér i interiér, výběr barevných odstínů, úprav povrchů, tlouštěk, speciálních odolností, způsobů vhodného zpracování, použití…

Mechanická gravura, pasty i materiály pro CO2 lasery

Dodáváme i klasické materiály pro mechanickou gravuru, počínaje mosaznými deskami, přes anodizovaný hliník až po plastové desky s vrchní fólií odolávající povětrnostním vlivům. Současný trend zpracování desek laserem však klade důraz jinam. Největší částí našeho sortimentu jsou proto desky a fólie, které lze popisovat, gravírovat a řezat lasery na bázi CO2.
Potřebujete pro vaši zakázku fólii pro laserový popis? Či hledáte nosnou kvalitní vrstvenou desku pro velkoformátový orientační systém?
To všechno u nás najdete.
 
Nabízíme i speciální pasty, které vám umožní nesmazatelně popisovat kovy nebo sklo běžnými CO2 lasery.
Podrobné informace o všech materiálech, které nabízíme, najdete v našem Katalogu orientačních systémů, ale také na www.megaflex.cz. Máme zde i uživatelsky přátelský systém pro vyhledání vhodného materiálu podle mnoha kritérií.

Gravírovací materiály – máme vše pro laserová značení

O deskových materiálech Rowmark a naší komplexní nabídce materiálů pro lasery jsme detailně psali také v článku Gravírovací materiály – máme vše pro laserová značení

Neváhejte také využít mnoha let zkušeností našich techniků s laserovým popisem mnoha různých povrchů.

Rádi vám poradíme!

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, kontaktujte Megaflex.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny