Ochranné pomůcky v naší nabídce: nanoroušky a štíty

Kategorie Nezařazené

Čísla nakažených v České republice stále stoupají a bohužel přibývá i hospitalizovaných. Megaflex nabízí i řešení ke zvýšení bezpečnosti vašich zákazníků, i zaměstnanců. Kromě nanoroušek NanoNOSE s nanovláknem máme v nabídce také ochranné štíty, které jsou dobrým doplňkem právě k rouškám, pro prodavače a všechny zaměstnance, kteří přicházejí do styku s velkým počtel lidí. Obojí najdete v našem eshopu pod záložkou zdravotní pomůcky.

Ochranné štíty (odolný plast PET, PP popruh, PVC konstrukce) jsou vhodné do hygienicky náročných prostředí, protože poskytují výbornou ochranu nejen dýchacímu ústrojí, ale chrání také oči. Umožňují přitom celkem nerušenou pracovní činnost všeho druhu.

Štít je vyroben z materiálu PET tloušťky 1mm. Je mechanicky odolný a může být čištěn desinfekcí s alkoholem. Má popruh se sponou, která umožňuje jednoduše a přesně nastavit velikost na míru.

Hmotnost celého štítu je 137g – 180g podle aktuálně dostupného plastu. Materiál PET, PVC, PP.

 

.

.

Doporučujeme vzít si jich také pár na sklad: když je máte, tak je také prodáte.

Cena se vám zobrazí ve vašem profilu u MEGAFLEXu v našem e-shopu

Upozornění: štít neslouží jako stoprocentní náhrada roušky nebo respirátoru. Je možné pomůcky kombinovat pro zvýšení účinku.

Jistě se vám budou hodit také nanoroušky NanoNOSE. Roušky s vrstvou z nanovlákna ve velikostech XL/L, L/M máme skladem. Látkové roušky jsou fajn, ale nositele tolik neochrání, nanoNOSE však ano!

NanoNOSE: roušky s nanovláknem

NanoNOSE je ochranná tvarovaná jednorázová rouška ze dvou vrstev netkané textilie, kryjících vrstvu z nanovlákna. Tato rouška poskytuje významně větší ochranu nositeli, ale samozřejmě zachovává i základní vlastnost roušky, tedy ochranu ostatních. Vrstva z nanovlákna, naneseného mezi dvě vrstvy netkané textilie, má totiž tu úžasnou výhodu, že nepropustí viry. Poskytuje tedy nositeli značnou míru bezpečí například při cestování letadlem nebo jinými hromadnými prostředky, při návštěvě obchodních center, zdravotních zařízení a všude tam, kde byste se s vyšší pravděpodobností mohli potkat s nakaženými lidmi.

Jedná se roušky v principu na jedno použití, tedy minimálně každý den doporučujeme použít novou, zejména pokud se pohybujete v prostředí s vyšší možností nákazy. Pokud o tento výrobek máte zájem, ozvěte se nám nebo objednávejte přímo v našem e-shopu, jak jste zvyklí. Zboží najdete – i s vaší obchodní slevou – pod záložkou „zdravotní pomůcky“.

NanoNOSE nabízíme ve dvou velikostech: XL/L, L/M. Roušku je možné velmi jednoduše zvětšit na maximum vystřižením přepážky za uchem.

Každé balení obsahuje 4 kusy stejné velikosti. Roušky jsou vyrobeny laserem. Napaření či žehlení může poškodit filtrační nano-vrstvu.

Najdete je již v našem e-shopu. Zboží jsme zařadili pod záložku „zdravotní pomůcky“.

Cena se vám zobrazí ve vašem profilu u MEGAFLEXu.

Těšíme se na vaše objednávky.


Tento článek je určen pro obchodní partnery firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny