Oblíbená řešení Triline: Totemy a svítící pylony

Totemy a pylony jsou hodně populární a to z mnoha důvodů. Triline v těchto dvou řadách představuje modulární a odolný systém, který poskytuje možnost kombinovat krabicové i ploché profily s libovolnými vloženými velkoplošnými deskovými panely a vytvářet designově originální kombinace. Obě řady představují ideální součást rozsáhlých architektonických značení a nabízejí řešení i neobvykle kreativních požadavků zákazníka.

Výstřižek

Systémy Totem a pylon jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Pylon Light navíc nabízí možnost podsvícení panelu a mnoho dalších možností.

 

.

Dobře vyrobený svítící pylon na sebe velmi dobře upoutá pozornost. A Vy ho umíte dodat!

Jak funguje?

UV tiskárnou libovolným (např. reklamním) textem potisknete mléčné plexisklo, které se posléze zasune do dvou sloupových profilů, zepředu i zezadu – což umožňuje oboustranné využití. 

Dovnitř pylonu se vloží zářivkové trubice nebo žárovky, které plexisklo podsvítí, aby reklamní text vynikl. Jedinou podmínkou fungování je, že v dosahu musíte mít elektrickou zásuvku, aby se světlo dalo zapojit.

Hotový polotovar pro vaše další zpracování si můžete objednat ZDE.  Je to PYLON LIGHT z profilů Triline, výška 2000 mm, šířka 790 mm, přední panel z potištěného plexi (není součástí dodávky). Pevná ocelová základna i horní kryt. Prosvětlení zářivkovými trubicemi 230V. Uplatnění v reklamě a při prezentaci v prostoru.

Pokud nám chcete zaslat vaši realizaci nebo máte pro nás tip, kam si je můžeme sami přijet vyfotit, můžete psát na adresu: info@megaflex.cz

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Napište nebo zavolejte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške

Telefon: +420 / 284 829 696
GSM: +420 / 602 253 225
Fax: +420 / 284 829 697
Zelený fax: 800-1-MEGAF
E-mail: tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme katalog Triline, nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny