Triline v další nemocnici, tentokrát pomáhá s orientací v Nemocnici Náchod

Jeden z našich klientů získal pěknou zakázku v nemocnici v Náchodě a vybavil celé pracoviště orientačními systémy TRILINE. Moc děkujeme za zaslání obrazové dokumentace – jako inspirace pro další podobné zakázky.

Milí obchodní partneři, jak vypadá značení v nemocnici, do které chodíte? Je zastaralé a nevyhovující? Potřebuje renovaci?  Chybí zcela? Je nedostatečné? Nabídněte řešení v podobě TRILINE. Poradíme a pomůžeme vám se zakázkou. Do nemocnic je TRILINE jako dělaný.

Nabízíme orientační cedulky, výstrčky (označení ordinací, WC, nouzového východu), nástěnná značení, větší orientační tabule, závěsná značení, totemy, pylony i pro nemocnice velmi vhodná zásuvná víceřádková značení, ve kterých lze jednoduše měnit například jména lékařů i sester podle aktuálních služeb.

Ispirujte se v Nemocnici Náchod.

 

.

Orientační systémy TRILINE se perfektně hodí do nemocnic, středisek, poliklinik a zdravotních zařízení, kde je spousta dveří a místností, které je potřeba označit, aby se pacienti i zaměstnanci dobře orientovali.

TRILINE již využívá například Nemocnice Na Bulovce, Nemocnice Hořovice, Nemocnice na Kladně nebo Rehabilitační centrum Beroun a další. Pražská Fakultní nemocnice Královské Vinohrady vybavila orientačními systémy TRILINE Oddělení plastické chirurgie a Gynekologicko-porodnickou kliniku. A nyní přibyla i Nemocnice Náchod.


Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE

Mohlo by vás také zaujmout:
Orientační systémy: Polotovary TRILINE

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Kontaktujte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške, tel: 602 253 225, tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme katalog TRILINE, nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny