TRILINE v nemocnicích: V Praze Na Bulovce

TRILINE využívá již řada českých i slovenských nemocnic a komplexů budov. Nově také Nemocnice Na Bulovce. Jaké značení má nemocnice ve vašem okolí? Nabídněte jim nový orientační systém, který vám pomůžeme dodat. A získejte pro vaši firmu pěknou zakázkou.

TRILINE zdobí exteriéry i interiéry. Nabízíme orientační cedulky, výstrčky (označení ordinací, WC, nouzového východu), nástěnná značení, větší orientační tabule, závěsná značení, totemy, pylony i pro nemocnice velmi vhodná zásuvná víceřádková značení, kde lze jednoduše měnit například jména lékařů i sester podle služeb.

Můžete nemocnicím dodat: výstrčky, stojánky, závěsné značení, velké vstupní tabule, menší patrové tabule, dveřní tabulky s možností výměny jmenovek, A4 /A5 tabulky s možností výměnné informace + venkovní značení.

 

.

Orientační systémy TRILINE se perfektně hodí do nemocnic, středisek, poliklinik a zdravotních zařízení, kde je spousta dveří a místností, které je potřeba označit, aby se pacienti i zaměstnanci dobře orientovali.

TRILINE již využívá například Nemocnice Hořovice, Nemocnice na Kladně nebo Rehabilitační centrum Beroun a další. Pražská Fakultní nemocnice Královské Vinohrady vybavila orientačními systémy TRILINE Oddělení plastické chirurgie a Gynekologicko-porodnickou kliniku.


Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE
 

Mohlo by vás také zaujmout:
Orientační systémy: Polotovary TRILINE

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte? Kontaktujte našeho odborníka na Orientační systémy pana Tomáše Peške, tel: 602 253 225, tomas.peske@megaflex.cz

Rádi vám také zašleme katalog TRILINE, nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se více.

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny