Kreativní svatý Valentýn s pastelovou řadou razítek TRODAT

Kategorie Razítka

Sice ještě vůbec nejsme na konci zimy a studený potemnělý leden se vždy tak nějak táhne a člověk hledá nějakou energii, jak přežít šedé období, tak alespoň, že je tu v únoru svátek zamilovaných, který nás – pokud ho slavíme – může alespoň hřejivým pocitem posunout zase trochu blíže jaru.

Trodat razítka v tlumených pastelových barvách jsou pro svátek Svatého Valentýna ideální. Jemné pastelové tóny nejen lichotí “štíhlé linii” oblíbené řady razítek TRODAT Printy™, ale také ozdobí a zaujmou na každém pracovním stole. Elegantní design a veselé příjemné odstíny barev šíří dobrou náladu.

Budou se jistě vašim zákazníkům hodit jako originální dárek pro milovanou osobu/osoby nebo jako výborný pomocník pro vytváření valentýnských kartiček či jiných kreativních nápadů, včetně výzdoby. Stejně tak vaši kreativní zákazníci ocení pečetě TRODAT IDEAL, které máme také v nabídce.

Objednat zboží do zásoby, abyste měli na Valentina dostatek, můžete po přihlášení v našem e-shopu, jak jste zvyklí.

.

Kreativitě při výrobě otisku se meze nekladnou – s okouzlující pastelovou edicí půjde o krásný personalizovaný produkt. Samozřejmým bonusem je u těchto razítek i ohleduplnost k životnímu prostředí – tedy klimatická neutralita jako standardní postup výroby.

  • jak jste u TRODAT razítek zvyklí, i tato řada zaručuje přesný otisk a díky bezchybnému mechanismu i nenapodobitelný zážitek při tisku
  • razítka jsou vyrobena z materiálů, které nepoškozují životní prostředí (CO2 neutrální)
  • Individualita je pro TRODAT výrobky velmi důležitá a právě proto máme v nabídce tento bestseller v pastelových barvách
  • K tomu přidejme originalitu při návrhu otisku –  kreativním nápadům se meze nekladou.

 

Objednávejte jako registrovaní zákazníci Megaflexu po přihlášení v našem e-shopu.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny