Praktické elektrické razítko Reiner JetStamp graphic 970

Kategorie Razítka

JetStamp graphic 970 je ruční razítko, které jednoduše a rychle potiskne dokumenty nebo výrobky. Navíc k číslu, datu, času a textu, umí také tisknout grafiku a čárové kódy. S rychleschnoucí barvou MP2 nebo novou vylepšenou MP4 je možné ho využít i pro potisk nesavých materiálů, jako jsou kovy, sklo a plasty. Lze ho snadno programovat pomocí softwaru PCset graphic.

„Devětsetsedmdesátka“ je praktická a jednoduše se ovládá a programuje. Přesnost otisku je zajištěna snímáním rychlosti pohybu razítka vůči potiskovanému předmětu – ať budete razítkem pohybovat pomalu nebo rychle, otisk bude vždy perfektní. Získáte i software pro tvorbu a správu otisků, a váží jen něco málo přes 400 gramů. JetStamp patři do skupiny elektrických razítek Reiner, vhodných nejen do kanceláře, ale i do výroby, ve které najdete dále ještě speed-i-jet 798, speed-i-marker 940, jetStamp 790, 791 a 792.

Podívejte se na instruktážní video:

 

Specifikace:

  • umí tisknout číslo, datum, čas, text, grafiku a čárové kódy
  • tisková plocha až do 65 x 12,7 mm
  • v paměti mohou být uloženy i 4 různé otisky. Ty je možné jednoduše vytvořit v počítači a přenést přes USB nebo Bluetooth
  • jednoduchý a bezpečný potisk dokumentů
  • jetStamp je přenosný a pracuje na akumulátory, které umožňují až 1000 otisků
  • s rychleschnoucí MP barvou je možné razítko použít k potiskování obalů potravin nebo plastikových lahví

Máte-li o razítko zájem, kontaktujte nás

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny