Reiner s rychleschnoucí barvou MP4 pro zvláště náročné povrchy

Pro elektronická razítka Reiner, která Megaflex prodává, jsme dosud do MP modelů kromě základní kazety dodávali barvu MP2. Nyní je na trhu barva s označením P1MP4-BK, kterou můžete objednávat pod jednodušším názvem MP4. Jedná se o novou barvu se skvělými vlastnostmi, která je rychleschnoucí a je vhodná pro zvláště náročné povrchy… jen je trochu dražší.

Mám pro můj Reiner objednat barvu MP2 nebo novou MP4?

Můžete volit ze tří různých variant: mezi základní kazetou pro savé povrchy (zejména papír, lepenka, karton), dále již zavedenou rychleschnoucí MP2 a nově vylepšenou rychleschnoucí MP4. Zvolte ji podle typu povrchu a toho, co přesně od tisku očekáváte. Barva MP4 patří do cenově vyšší kategorie než MP2, ovšem zase výborně drží na náročných netradičních površích, například i na skle. Je však možné, že pro některé úlohy vám zcela postačí levnější barva MP2 nebo dokonce jen základní kazeta. Občas je nutný test, který vám pomůže se rozhodnout.

Barvu MP4 dodáváme na objednávku. Napište nám.

Nová barva MP4 se velmi dobře hodí k tištění na kov nebo plast – proto také označení MP (metal-plastic). V testech firmy Reiner se potvrdilo, že má výborné vlastnosti, odolnost a rychle schne. Vhodná je i na sklo a další náročné povrchy, kde jiné barvy špatně drží. Tato barva se nejlépe hodí do razítka Reiner jetSTAMP 790 MP a jetSTAMP 792 MP, přibližme si je trochu víc a připomeňme si jejich další variace – včetně modelu 791. (Patronu s rychleschnoucí barvou MP4 si ale můžete objednat i pro jiné modely, například REINER 970.)

Při rozhodování, který Reiner vybrat, je potřeba zvážit:

  • na jaké povrchy budete tisknout – tedy potřebujete-li verzi MP (tisk na kovy a plast, sklo a jiné významně nesavé materiály)
  • potřebujete razítko přenášet a bude pro vás lepší ACU přenosná verze s nabíjecícmi bateriemi
  • nebo bude Reiner spíše stát na jednom místě a je pro vás proto vhodný model s pevným připojením do elektrické sítě

V našem katalogu nabízíme standardně tyto základní verze, ale na vyžádání vám nabídneme ještě specializovanější výrobek, přímo pro vaši potřebu:

REINER 790

 REINER 792

Modely jetSTAMP 790, jetSTAMP 792 a jejich MP verze

Tato razítka patří mezi nejprodávanější typy elektronických datových a paginovacích razítek. V katalogu na našem webu najdete jetSTAMP 790 (i ve verzi MP – tedy speciální upravou pro barvy, které tisknou na kov a plast) a jetSTAMP 792. Umíme dodat i Model jetSTAMP 791 MP, který navíc umí sám načítat a tisknout data z excelu a textových souborů – je k dispozici na vyžádání.

jetStamp 790 aku:

Flexibilní, přenosné a okamžitě připraveno k použití: jet Stamp 790 je přenosné elektrické razítko se širokou možností použití a programem PC-set EASY, kterým lze naprogramovat tisk různých parametrů i čarových kódů. Má inkoustovou patronu s běžným inkoustem, vhodnou pro tisk na savé materiály, tedy například na běžný papír, karton a podobně. Výhodou razítka je i dobře viditelná oblast tisku a jednoduché uživatelské menu = snadné nastavení. Akumulátory umožňují na jedno nabití až 1000 otisků. Start tisku se spouští tlačítkem na rukojeti.

Objednat jej můžete zde

jetStamp 790/MP (MP = metal, plast)

Tento model má všechny výhody a charakteristiky jako výše popsané přenosné elektronické razítko. Umožňuje až 1000 otisků na jedno nabití akumulátoru. Start tisku tlačítkem na rukojeti.  Navíc má označení MP – tedy zvláštní tiskovou kazetu s rychleschnoucí barvou pro tisk na hladké nesavé povrchy – na kov, plast, ale třeba také na sklo či lesklý fotografický papír. Právě do tohto modelu můžete objednávat speciální rychleschnoucí barvy MP 2 nebo MP 4

Objednat můžete zde

jetStamp 792 síť

Elektronické razítko jetStamp 792 se od předchozího popsaného modelu liší především tím, že se k síti připojuje pomocí adaptéru a kabelu, což umožňuje trvalé používání razítka bez nutnosti nabíjení. Tento systém je vhodný zvláště ke kontinuálnímu tisku, například ve výrobě. Obsahuje patronu s běžným inkoustem, která je vhodná pro tisk na savé materiály. Oblast otisku je dobře viditelná.
Detaily provozu razítka se snadno nastavují pomocí jednoduchého menu. 

Objednat si jej můžete zde

jetStamp 792 MP síť

Tento model má stejné charakteristiky, ale oproti jetStamp 792 navíc obsahuje zvláštní tiskovou kazetu s rychleschnoucí barvou pro tisk na hladké nesavé povrchy – tedy například na kovy a plasty.

Objednat si jej můžete zde

 

Jeden z mnoha možných forem typů programovatelných otisků Reiner 790/792:

rei792

 

 

Chcete si razítko objednat a nevíte jak? Potřebujete poradit? Napište si o radu na jiri.dusek@megaflex.cz

V seriálu o výrobcích Reiner jsme již psali o:
ChronoDater 920/922/925
Reiner Speed-i-jet 798

REINER 940 MP nově i s rychleschnoucí barvou
Novinka v nabídce jetStamp graphic 970
Elektronická razítka Reiner do kanceláře i do výroby

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny