Video: Doplnění tiskové barvy do razítka Trodat Protector+

Již určitě znáte naši letošní novinku na trhu pro ochranu osobních dat: Razítko ID Protector+ . Toto razítko zákazníky zaujalo a to nám dělá radost. Přišlo nám také několik dotazů, jak se v razítku doplňuje tisková barva. A kde ji objednat. Nabízíme vám proto podrobné instruktážní video, jak na to.

Razítkem ID Protector+ lze potisknout až 100 metrů na délku, takže při nákupu nového razítka máte na výměnu čas, ale určitě neškodí mít náhradní náplně vždy po ruce. Proto vás rádi provedeme postupem doplnění barvy.

Náhradní náplně máme samozřejmě v naší nabídce, můžete je objednávat v eshopu Megaflexu přímo zde. Dodáváme je v balení vždy po 3 kusech.

Jak doplnění barvy snadno provést si můžete prohlédnout v krátkém videu. Můžete si také zapnout anglické, české nebo slovenské titulky (automatický překlad Google – není dokonalý, ale k pochopení stačí). Podrobný návod, jak automatický překlad zapnout, je například zde.

.

ID Protector+ snadno ochrání osobní data a postačí k tomu jediný pohyb razítka. Pomocí praktického válečku vám toto razítko pomůže zakrýt osobní a důvěrné informace a to trvale s unikátním krycím otiskem a speciálním inkoustem. ID Protector+ je navíc vybaven integrovanou keramickou čepelí ke snadnému rozbalování balíků a krabic a z boční strany také praktickým otvírákem na dopisy. Díky tomu je  ID Protector+ ideální pomocník do každé kanceláře.

Vlastnosti produktu:

 • Jedinečný vzor otisku pro nejlepší krytí
 • Funguje také na lesklý papír
 • Snadné a čisté vyměňování náplně
 • Speciální inkoust, který nelze smýt, smazat nebo znehodnotit slunečním zářením
 • Ergonomický design, který funguje pro leváky i praváky
 • Produkt šetrný k životnímu prostředí, snížení CO2 při výrobě a 40 % výrobku lze recyklovat
 • Šířka otisku: 2,5 cm (1,0 palce)
 • Životnost otisku: lze potisknout až cca. 100 metrů (330 stop) na délku
 • Barva produktu ID Protector+: Flame Red (zářivě červená)
 • Použitý inkoust nepatří mezi nebezpečné zboží a není zdravotně závadný
 • Doporučené podmínky skladování: při pokojové teplotě  (15°C – 30°C a relativní vlhkosti vzduchu 30% – 70%, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Udržujte v čistotě.

Naši registrovaní partneři si Trodat  ID Protector+ a také náhradní náplně mohou objednat v našem eshopu.

#GDPR #ochranaosobnichudaju #trodat #TRODATIDPROTECTOR+ #razitko #razitka #novinka

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *