Video: nová žlutá barva na tmavé povrchy od firmy REINER

Výrobce elektronických razítek Reiner uvedl na trh speciální rychleschnoucí žlutou barvu, která je dobře viditelná na černých a tmavých materiálech – právě tyto povrchy byly dosud potiskovatelné velmi těžko. Můžete se podívat na video, které výborně ilustruje, co vše tato nová barva, kterou v ČR Megaflex prodává, umí a na jaké materiály je vhodná.

Tato nová rychleschnoucí žlutá barva do razítek Reiner umožňuje potisknout skutečně jakýkoliv tmavý povrch – ať už je to tmavé sklo, tmavá umělá hmota nebo jakýkoliv obal, krabička, láhev. Potravinářský průmysl – zejména ti, kteří popisují například nápoje, budou touto nadšeni. Barva je živá a dobře čitelná v kontrastu s tmavým povrchem. Podívejte se na video. Žlutá barva navíc vypadá dobře i třeba na bílé.

 

Video najdete nyní také na našem Megaflex youtube kanálu v sekci Videa našich partnerů 

.

.

Barva určena pro inteligentní značení tmavých povrchů je rychleschnoucí a je k dispozici na objednávku v P1 cartridge kazetě. Lze ji používat v Reiner razítkách Jet stamp 790 MP/791/792 MP.

Objednejte barvu pro inteligentní značení tmavých povrchů e-mailem: megaflex@megaflex.cz 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>