Zajímavé produkty v naší nabídce: Luxusní reliéfní razítka

S nabídkou reliéfních razítek se mezi produkty u Megaflexu setkáváte a nakupujete je pravidelně. Hodí se perfektně k jedinečnému označení pravosti dokumentu, na každou smlouvu, ale mohou ozvláštnit i pozvánku, kreativní aplikaci, pohlednici, knihu, vstupenku, menu v restauraci, vizitky atd.

V našem e-shopu najdete například:

DE LUX ČERNÝ

Luxusní designové stolní reliéfní razítko pro kruhový otisk průměru do 41 mm (nebo obdélníkový max. 25 x 55 mm) na běžném kancelářském papíru do max. 80g. Úprava povrchu: černá matová barva

DE LUX CHROM

Luxusní designové stolní reliéfní razítko pro kruhový otisk průměru do 41 mm (nebo obdélníkový max. 25 x 55 mm) na běžném kancelářském papíru do max. 80g. Úprava povrchu: lesklý chrom.

Reliéfní razítko je nejen elegantním doplňkem každého důležitého dokumentu, ale také významně zvyšuje ochranu takového dokumentu před falzifikací.

     

Pokud vás reliéfní razítka zaujala, můžete si prohlédnout naši kompletní nabídku reliéfních razítek.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Pokud nejste registrovaný zákazník firmy Megaflex, ale máte zájem o razítko, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny