Laserová guma v naší nabídce pro nejlepší kvalitu razítek TRODAT

Megaflex nabízí celou škálu materiálů pro zpracování laserem. Guma patří mezi základní materiály, které se používají především na výrobu razítkových štočků. Jaké typy gumy nabízíme?

Pokud jste našimi registrovanými partnery, stačí navštívit e-shop, oddíl materiály a do vyhledavače zadat klíčové slovo „guma“ a ihned vidíte kompletní nabídku.

Nedávno do naší nabídky přibyla také novinka: tlustá guma TRODAT AERO 5mm

Gumu AERO 5 mm máme skladem a prodáváme po 1 ks o rozměru A4. Cenu najdete jako registrovaní zákazníci ZDE

TRODAT AERO 5 mm je perfektní laserová guma pro značení obalů většího rozsahu. Hodí se také na nerovné materiály, kde je potřeba, aby razítko mělo větší reliéf.  Jedná se o vulkanizovanou gumu pro výrobu razítkových štočků laserem, bez zápachu při gravírování.

Syntetický kaučuk světle šedé barvy, tloušťka 5mm/ 52ShA, odolná ředidlům a slabým kyselinám. Zvláště vhodná pro razítkování obalů: papírových sáčků, krabic nebo jiných obalů z papíru nebo vlnité lepenky. Hodí se i k potisku palet.

V katalogu (formát pdf) na str. 58 najdete stručný přehled a výhody jednotlivých gum, které prodáváme:

Prosím, zkontrolujte si, že pro kontakt s firmou Megaflex používáte správné telefonní číslo, modernizovali jsme ústřednu a nyní postačí zcela jediné a spolehlivé: 284 829 696

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny