Ruční elektronické razítko na vajíčka Reiner jetStamp 790E pro maloobchodníky s vejci

V naší nabídce máme také úsporné mobilní zařízení pro ruční potisk vajec jetStamp 790E, které je velmi vhodné pro maloobchodníky s vejci. Ti totiž často potřebují například jakostí, datem nebo číslem potisknout menší počet kusů a nevyplatí se jim stroj na potisk ve velkém.

Možná máte ve vašem okolí malou farmu nebo hospodářství, které produkuje vejce a potřebuje je v malém počtu kusů ručně označit. Právě pro takového zákazníka je jetStamp 790E ideálním řešením, které mu můžete nabídnout.

charakteristika razítka jetStamp 790E

  • je to mobilní přístroj s akumulátorem
  • má zvláštní program pro otisky až čtyř druhů
  • můžete využít k potisku jeden až dva řádky
  • má poziční rámeček pro snadné a jemné potiskování
  • tisková patrona s barvou na vejce pro až 15 000 jednořádkových otisků

jetStamp 790E je u Megaflexu k dostání na vyžádání, v případě zájmu kontaktujte ředitelku marketingu Alenu Šebestiánovou

Razítko jetStamp 790E je speciální úpravou multifunkčního razítka z naší nabídky JetStamp 790, které si můžete prohlédnout v následujícím videu a samozřejmě kdykoliv objednat zde a přečíst si o něm více v článku jetStamp 790 – umí téměř zázraky…

 

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

 

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny