Barvy Noris schváleny i pro použití Americkou armádou

Armádní nároky na kvalitu patří ve vyspělém světě k těm nejvyšším. A v USA to platí dvojnásob, proto jsou jejich testy na soulad s nařízením A-A-208 skutečným důkazem kvality. Nyní můžeme s radostí našim stávajícím i potenciálním zákazníkům potvrdit, že barvy NORIS #196 černá a #007 černá úspěšně prošly testem Nezávislého amerického institutu St. Louis Testing Laboratories a odpovídají regulaci A-A-208. Tyto barvy tedy mohou být používány i všemi součástmi amerického obranného systému.

Uvedené barvy byly schváleny pro použití ve všech odděleních a pobočkách amerického Ministerstva obrany, jako neprůhledné barvy pro značení porézních a neporézních povrchů. Pokud tedy Vaši zákazníci budou žádat skutečně vysoce odolnou barvu splňující současně nejpřísnější kritéria na ochranu životního prostředí, najdete je v naší nabídce.  

Zde si můžete prohlédnout dokumenty k uvedeným testům:

  • #196 černá

 

.

V současné době je NORIS jedinou značkou, která nabízí barvu odpovídající tomuto nařízení.
Osvědčení o testech přidáme také do naší sekce DOKUMENTY, abyste je vždy pohodlně našli.

Nebojte se proto oslovit ministerstva či armádu a prezentovat jim výsledky testů a vhodnost barev NORIS. Můžete získat zajímavé zakázky.

Mohlo by vás také zajímat:

Certifikát neškodnosti našich barev pro lidskou kůži
V souladu s nejnovějšími normami: máme nové bezpečnostní listy k razítkovým barvám
Novinka: razítková barva 007 nyní také v UV provedení

Chuck Noris? James Bond? Ne, ale nová rychleschnoucí barva Noris 007 ano!
Razítka s UV barvou pro vstup na exkluzivní párty

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny