Ex libris TRODAT pro každého milovníka knih

Ne každý má podzim rád, ale jsou tací, kteří si toto období umí užívat, například zabaleni do tlusté deky, s lahodným čajem a dobrou knihou v ruce. Jak tomu ale někdy bývá, knihy se často půjčují a již méně často vracejí majiteli. I proto jsou tu razítka TRODAT, která mohou s identifikací ztracené či zapůjčené knihy výrazně pomoci.

Nabídněte vašim zákazníkům personalizované „knižní razítko“ se jménem, obrázkem či logem, aby kniha měla osobitý nádech. Vlastní fantazii, co se motivu týče, se meze nekladou.

Pokud si pak známý nebo kamarád knihu vypůjčí a nevrací, zapomene třeba i od koho si knihu půjčil, razítko na úvodní stránce mu může majitele vypůjčené knihy připomenout a nasměrovat ho na správnou adresu. S razítkem TRODAT je to rozhodně estetičtější, než psát jméno do knih ručně.

Jsme si jisti, že svým zákazníkům uděláte nabídkou hezkého, designového knižního razítka (ex libris) radost.

#bookworm#knihomol

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––-
Tento článek je určen pro obchodní partnery a registrované zákazníky firmy Megaflex. Pokud nejste registrovaný zákazník, ale máte zájem o konkrétní produkt, o kterém píšeme, můžete si jej objednat online nebo osobně koupit u kteréhokoliv z rozsáhlé sítě prodejců značky TRODAT poblíž vašeho bydliště či kanceláře.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny