Nanoroušky NanoNOSE jsou stále v kurzu

Kategorie Aktuality

Situace v České republice je sice zatím stabilní, ale v rizikových oblastech se nejspíš i déle se budou roušky ještě nějaký čas nosit. Jaká bude situace v září zatím nevíme. Samozřejmě pevně doufáme, že dobrá.

Nicméně mít zásobu nanoroušek NanoNOSE pro případy, kdy se lidé pohybují v rizikovějším prostředí (veřejná doprava, nemocnice, sportovní utkání, koncerty s větším počtem osob) je určitě dobrý nápad.

V článku „Světlo na konci virového tunelu“ jsme vás seznámili s produkty, které máme v nabídce. Jedná se právě o roušky a lehké a praktické ochranné štíty. Najdete je již v našem e-shopu, jak jste zvyklí. Zboží jsme zařadili pod záložku „zdravotní pomůcky“.

Právě jednorázové roušky s nanovláknem NanoNOSE

NanoNOSE: roušky s nanovláknem

NanoNOSE je ochranná tvarovaná jednorázová rouška ze dvou vrstev netkané textilie, kryjících vrstvu z nanovlákna. Tato rouška poskytuje významně větší ochranu nositeli, ale zachová i základní vlastnost roušky, tedy ochranu ostatních. Nanovlákno má totiž tu výhodu, že nepropustí viry.

Jedná se roušky na jedno použití, tedy minimálně každý den doporučujeme použít novou, zejména pokud se pohybujete v prostředí s vyšší možností nákazy. Pokud o tento výrobek máte zájem, ozvěte se nám nebo objednávejte přímo v našem e-shopu, jak jste zvyklí. Zboží najdete pod záložkou „zdravotní pomůcky“.

NanoNOSE nabízíme ve dvou velikostech: XL/L, L/M. Roušku je možné zvětšit na maximum vystřižením přepážky za uchem.

Každé balení obsahuje 4 kusy stejné velikosti. Roušky jsou vyrobeny laserem. Napaření či žehlení může poškodit filtrační nano-vrstvu.

Cena se vám zobrazí ve vašem profilu u MEGAFLEXu.

Těšíme se na vaše objednávky.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Tento článek je určen pro obchodní partnery firmy Megaflex.

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny