Král podatelen: Reiner ChronoDater 920/922/925

V době, kdy dost často musí člověk navštěvovat různé podatelny, daňové úřady a vyřizovat spoustu dokumentů, u kterých je potřeba mít na papíře orazítkované datum podání, jsou ChronoDatery skvělým produktem, který může úřadům ušetřit dokonce nejednu pracovní sílu a neměly by tam chybět.

Právě úřady, podatelny, ale i sklady všeho typu jsou místy, kde ChronoDater skvěle slouží. Patří všude tam, kde se potvrzuje příjem dokumentů a kde většinou velmi záleží na datu či času “podání” takového dokumentu. Klient přijde, vloží dokument do ChronoDateru a ten jej označí nastaveným otiskem: není potřeba žádný obsluhující personál.

ChronoDater je velmi zajímavé elektronické razítko s textovou deskou v kombinaci s datem a případně i časem. Prodáváme jej ve třech variantách, které se liší možnostmi otisku. model 920 tiskne automaticky nastavené datum uprostřed laserem gravírované textové desky rozměru 42 x 30 mm, model 922 je elektronické razítko pouze s textovou deskou stejného rozměru a model 925 tiskne text, datum i přesný čas. 

Datum a čas se aktualizuje automaticky, obsahuje možnost nastavení zimního a letního času i další volby. Navíc má ChronoDater i ochranu heslem před neoprávněným použitím. K dispozici je i čipová karta,například pro odlišení různých uživatelů. Nastavené údaje jsou přehledně zobrazeny na mini LCD displeji.

Pro detailnější informace klikněte na následující obrázek:

chronodater

Vybrat a objednat si tedy můžete dle specifických potřeb pro konkrétní použití:
Pro otisk data a textu: model 920
Pro otisk pouze textu: model 922
Pro otisk textu, data a času: model 925

Rozměr textové desky: 42 x 30 mm
Šířka otisku: max. 42 mm
kazeta s barvicí páskou: černá nebo modrá
displej: LCD
váha: 3,8 kg
vnější kryt: stříbrno-šedý
Rozměry: 208 x 159 x 135

Pro názornost jsme pro vás na youtube vyhledali jedno zahraniční video. Není příliš kvalitně natočeno, ale je na něm hezky vidět, jak může Chronodater 925 fungovat v praxi

 Toto video jsme také přidali do složky Různé zajímavosti na náš Megaflex youtube kanál

V seriálu o výrobcích Reiner jsme již psali o:
Reiner s rychleschnoucí barvou MP4 pro zvláště náročné povrchy
Reiner jetSTAMP 791 MP umí tisknout i data z excelu!
Reiner Speed-i-jet 798

REINER 940 MP nově i s rychleschnoucí barvou
Novinka v nabídce jetStamp graphic 970
Elektronická razítka Reiner do kanceláře i do výroby

Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny