Značení Triline Exterior patří do nemocničních areálů a nejen tam

O vhodnosti orientačního systému Triline, který již úspěšně funguje uvnitř nejednoho zdravotního zařízení, píšeme pravidelně. Orientační cedule, výměnné tabulky se jmény lékařů, ukazatele směru, označení jednotlivých ordinací a oddělení. Praktický komplexní systém. Zdravotnické areály však čím dál častěji poptávají také cedule do exteriéru, které usnadňují navigaci. Tam se skvěle hodí řada Triline Exterior.

V nemocničních komplexech je přehledná navigace nutná. Právě proto nabízíme řadu Triline Exterior, kterou využívá řada nemocnic. Pokud byste měli o podobné značení zájem nebo ho chtěli do nemocnic dodávat, ozvěte se nám.

Triline Exterior – venkovní značení je potřeba všude. Skvěle se hodí do větších i menších areálů, nemocnic, podniků, firem, továren, kde je potřeba se snadno orientovat a neztratit se. Řada Exterior byla vytvořena zejména pro venkovní kompozice. Umožňuje vytvořit robustní, odolná a multifunkční exteriérová ale i interiérová značení a ukazatele.

 

TRILINE Exterior

  • Modulární a odolný systém
  • Kombinace sloupů, panelů a případně vložených desek
  • Chytrá základna pro kreativní kombinace ve značení
  • Může být kombinován s většinou (i již stojících) sloupů
  • Maximální výška sloupu 4500 mm
  • Možná instalace výstrček ve všech směrech
  • Lze zasunout velkoplošné informačních panely
  • Hodí se i pro interiérové aplikace
  • Systém lze využít i pro stavbu modulárních stojanů

Můžete volit z mnoha flexibilních možností především z různých typů dvojsloupů a výstrček.

Dvojsloupy

Dobře viditelná a elegantní informace. Zejména pro exteriér. Dvojsloupová řešení venkovního značení Exterior představují naprostý standard. K dispozici máte 2 průměry sloupů: 60 a 90 mm s jednou drážkou. Sloupy se propojí některými z krabicových profilů výšky 50, 100, 150, 200 nebo 250 mm. Použít lze také speciální oboustranně otevřený profil výšky 50 mm. Spojení mezi sloupem a krabicovým profilem je zajištěno dvěma druhy pojistek.

Do drážek otevřených profilů (50, 100, 250 a 50 mm) lze vkládat desky tloušťky až do 9 mm, přičemž u tenčích desek tak, aby pevně držely, lze použít adaptér, který drážku zúží. Dvojsloupový systém lze volně rozšiřovat na obě strany, případně i pomocí speciálního profilu připojit k libovolnému sloupku, konstrukci nebo stěně. Vhodným využitím sloupků a krabicových panelů lze vytvořit také designově velmi zajímavé systémy modulárních stojanů.

Výstrčky

Váš venkovní ukazatel cesty. To je výstrčka Exterior. Konstrukce výstrček Exterior využívá sloupů průměru 60 nebo 90 mm délky až 3500 respektive až 4500 mm. Každý sloup má jednu drážku pro fixaci výstrčky. Pokud jich potřebujete více do více stran, použijete speciální profil, který pro upevnění na sloup slouží ke kotvení dalších výstrčkových krabicových profilů.

 

 

Systém je vhodný pro ukazatele směru, parkovací značení, informační výstrčky všech typů a mnoho dalších použití. Výstrčkové sloupové značení se stane jasnou ozdobou každého veřejného prostranství, dvora, veřejně přístupných zahrad, velkých firemních prostor, dvoran a podobně. Výstrčky z krabicových boxů lze pomocí kotvícího profilu upevňovat také na jakékoli stěny, které staticky vyhoví. Pomocí zabezpečovacích pojistek jsou instalované výstrčky dobře zajištěny proti útoku vandalů nebo zlodějů. Prostě robustní řešení pro venkovní i interiérové značení.

Další hotové realizace orientačních systémů si můžete také prohlédnout ZDE
 

 

Pokud vás orientační systémy TRILINE zaujaly a chcete se dozvědět víc, můžete se vypravit do našeho e-shopu a prohlédnout si kompletní sortiment TRILINE.

Přečtěte si také:

TRILINE: Jak získat zakázku na výrobu orientačního značení?

Cedulky s Braillovým písmem? Není problém, umíme dodat a vy prodat.

TRILINE patří do nemocnic, už je například i ve Vinohradské nemocnici

TRILINE: ideální značení také pro nákupní a obchodní centra

TRILINE v nemocnicích: V Praze Na Bulovce

Potřebujete poradit s orientačními systémy TRILINE?

Zatím se v orientačních systémech příliš nevyznáte, ale zaujaly vás? Kontaktujte nás e-mailem nebo na tel: 284 829 696

Rádi vám také zašleme katalog nebo si můžete přečíst další materiály v sekci Megablog – Orientační systémy a dozvíte se víc.

 

 

 
Odebírat nové články emailem :
Přihlásit odběr
Ukládám váš email

Komentáře jsou uzavřeny